Sīkdatņu politika

Kā definēt sīkdatnes? Sīkdatnes ir nelieli faili, kas satur burtus un ciparus, kas palīdz serverim identificēt datoru. Sīkdatnes uzglabā informāciju par datoru, ko Jūs izmantojat, un nevis par Jums.

Ievadot savu personisko informāciju piesakoties kredītiem vai citiem pakalpojumiem, Jūsu informāciju nesaglabā sīkdatnes. Tātad Jums nevajadzētu satraukties par sīkdatņu izmantošanu.

Kam mājaslapu izstrādātāji vai īpašnieki izmanto sīkdatnes?

Kad Jūs apmeklējat tīmekļa vietni, Jūsu pārlūkprogramma ievāc kādu informāciju par tīmekļa vietni, kas palīdz tai viegli piekļūt vietnei, kad Jūs mēģināt to apmeklēt vēlreiz.

Sīkdatnes atceras iestatījumus un datus, kad Jūs pārlūkojat mājaslapu. Kad Jūs apmeklējat mājaslapu atkal, Jums vairs nav jāievada visi iestatījumi un dati. Tīmekļa vietnes izmanto sīkdatnes, lai uzraudzītu Jūsu pārlūkošanas uzvedību un sniegtu Jums labāku funkcionalitāti un lietotāja pieredzi.

Kāds ir sīkdatņu izmantošanas mērķis?

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai zinātu mājaslapas apmeklējumu plūsmu un modeli. Tas palīdz mums nodrošināt labāku funkcionalitāti un lietotāju pieredzi. Jāņem vērā, ka sīkdatnes ir specifiskas katrai mājaslapai. Vienas mājaslapas sīkdatnes citas tīmekļa vietnes neatbalsta.

Ja Jūs nevēlaties ļaut tīmekļa vietnei saglabāt sīkdatnes datorā, Jūs varat nomainīt Jūsu pārlūka uzstādījumus, lai atspējotu sīkdatnes. Bet Jums jāatceras, ka tas ierobežos mājaslapas funkcionalitāti un Jūs, iespējams, nevarēsiet pilnībā izmantot lapas piedāvātās priekšrocības.

Tāpat Jūs arī nevarēsiet saņemt piedāvājumus un veicināšanas akcijas, ko mēs parasti nosūtām mūsu klientiem. Sīkdatnes palīdzēs mums sniegt Jums labāku lietotāja pieredzi. Ja Jūs ierobežojat sīkdatnes, mēs, iespējams, nevaram Jums sniegt labus pakalpojumus.

Vai sīkdatnes pieņem visi pārlūki?

Jā, visas pārlūkprogrammas automātiski pieņem sīkdatnes. Ja Jūs tās nevēlaties, Jūs varat nomainīt iestatījumus, lai pārlūks noraidītu sīkdatnes.

Vai Jūs varat klasificēt, kāda veida informāciju apkopo sīkdatnes?

Sīkdatnes glabā informāciju par mājaslapu. Tās neidentificē lietotāju, bet tikai datoru.

Kad Jūs piesakāties kredītam un ievadāt savu personisko informāciju, tā tiek saglabāta tīmekļa vietnē, nevis sīkdatnē. Tādēļ, Jums nav iemesla satraukties.