Jūras līča pludmale

Sieviete vasarāJūs plānojat doties uz jūras līča pludmali brīnišķīgās vasaras brīvdienās. Jūs, iespējams, vēlaties ņemt līdzi katru apģērba gabalu, kas Jums pieder tikai, lai Jūs varētu labi izskatīties, lai kāda arī nebūtu situācija.

Būsim reāli, vai tā tiešām ir laba ideja, jo īpaši, ņemot vērā to, cik daudz aviosabiedrības prasa par bagāžu? Šeit ir daži svarīgi padomi par to, kas Jums patiešām būs nepieciešams, lai izskatītos labi un stilīgi Rīgas jūras līča pludmalē.

Ņemiet līdzi tikai tik daudz pludmales tērpu, cik dienu ir Jūsu atvaļinājumā un varbūt vēl vienu papildus apģērbu. Jūs nekad nezināt, vai notiks kāda garderobes nelaime vai problēmas ar apģērbu.

Daži cilvēki, kas to jau ir darījuši daudzas reizes, ņem līdzi uz pusi mazāk apģērbu un ceļojuma laikā izmazgā drēbes, lai varētu vilkt tās atkārtoti. Un nevajag pārāk satraukties par vienu un to pašu drēbju valkāšanu divreiz, jo būs pārāk daudz cilvēku un pārāk daudz kas notiks, lai kāds būtu Jūs pamanījis.

Vēl viens noderīgs padoms ir salikt visus Jūsu skaistumkopšanas piederumus mazākos konteineros. Tie ir plaši pieejami veikalos un tas nozīmē, ka Jūs varat vienkārši salikt visus savus mīļākās produktus ceļojumiem piemērotos iepakojumus – šampūnu, dušas želeju utt.

Jums vajadzētu arī parunāt ar viesnīcu par to, vai tā izsniedz dvieļus. Lielākā daļa vietu do darīs un tas nozīmē, ka Jums būs jāpaņem līdzi tikai dvielis pludmalei, vari arī iespējams, ka viesnīca dos arī pludmales dvieli Jūsu lietošanai.

Tāpat Jums būs nepieciešami trīs pāri apavu, viens pāris pludmales apavu, viens vakariem, un viens jebkuram gadījumam. Jūs nekad nezināt, iespējams, ka dažas vietas organizēs pasākumus un Jūs negribētu palaist tos garām, jo Jums nav piemērotu apavu.

Ja Jūs izpildīsiet šos vienkāršos norādījumus, Jūs joprojām lieliski izskatīsieties Rīgas jūras līča pludmalē, bet Jums nebūs jāmaksā par papildus bagāžu lidmašīnā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *