Jūra

Jūra ir populārs ceļojuma galamērķis brīvdienām saulē, pateicoties tās lieliskajam klimatam un dažādajām lietām, ko redzēt un darīt daudzās dažādās valstīs.

Jūra

Tātad, kuras ir labākās vietas, kur doties, lai pavadītu jautras un saules pilnas pludmales brīvdienas? Šeit ir pieci ieteikumi, lai sniegtu Jums iedvesmu Jūsu nākamajam pludmales ceļojumam Vidusjūrā.

Spānija

Spānija ir populārs galamērķis, kad runa ir par pludmales brīvdienām – un tas nav nekāds brīnums. Kontinenta dienvidu krasts ir paradīze tiem atpūtniekiem, kas vēlas atpūsties un labi pavadīt laiku izklaidējoties. Ir arī ieteicams apskatīt un ņemt vērā Spānijas salas, ja vēlaties brīvdienas pavadīt pludmalē. Divi galvenie piedāvājumi ir Kanāriju salas un Baleāru salas un abi piedāvā līdzīgu saules, jūras un smilšu apvienojumu kontinentālajā Spānijā kopā ar daudzām kultūras un dabas objektiem, kas ir unikālas katrai salai.

Grieķija

Grieķijas senā vēsture, siltais klimats un aizraujošās dabas ainavas padara to par perfektu galamērķi brīvdienām saulē.  Tāpat kā Spānijā, Grieķijā ir daudz salu, kas konkurē ar cietzemi pludmales brīvdienu ziņā – populāras iespējas ietver Krētu un Rodas salu, kā arī vairākas mazākas salas, kas piedāvā saules pilnu atpūtu klusā un noslēgtā vietā.

Rīgas jūras līcis

Tas ir populārs galamērķis Latvijas iedzīvotāju vidū. Ne visiem ir finanses un laiks, lai katru vasaru dotos ceļojumā, lai pasauļotos pie jūras. Rīgas jūras līcis izceļas ar savu miermīlīgo jūru un pasakainām smiltīm. Kāpēc smiltīm? Tie, kuri būs bijuši ceļojumos uz citām valstīm, skaidri zina, ka citviet nav tik skaista pludmale, kā Rīgas Jūras līča un citviet Latvijā, kā piemēram Liepājā un Ventspilī.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *